Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Блоки живлення 12в

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Блоки живлення 12в для світлодіодної стрічки

LED освітлення все більше і більше витісняє інші застарілі джерела освітлення. Завдяки своїм очевидним перевагам світлодіоди проникли у всі сфери нашого життя. Однією із їх особливостей є те, що велика частина LED джерел освітлення працює від напруги 12 вольт. Тому для підключення світлодіодів використовують спеціальні блоки живлення 12 вольт. Основною функцією, яку виконують блоки живлення 12в, є перетворення напруги із 220в на 12в. Також дуже корисними функціями є те, що усі джерела живлення 12v мають захист від короткого замикання та перенапруги.

Які плюси мають блоки живлення 12V?

Джерела живлення 12в, крім контактів Плюс та Мінус на виході :) мають ряд "плюсів" - переваг, а саме:

  • невисока ціна, за рахунок доступності та поширеності компонентів;
  • надзвичайно широкий асортимент по вихідній потужності - від 12вт для живлення, наприклад, побутового роутера до 800вт для живлення промислового обладнання;
  • хороша якість комплектуючих деталей, що забезпечує значний ресурс роботи;
  • велике різноманіття форм-факторів від ультратонких Slim, які легко заховати в обмеженому просторі до потужних металевих більш габаритних блоків у перфорованому корпусі.

Які бувають блоки живлення 12 вольт?

Блоки живлення 12 вольт розрізняють:

  • за класом герметичності корпусу - для приміщень ір20 та вуличні ір67;
  • за потужністю - від 12вт 1а до 800вт 66,7а;
  • з пасивним охолодженням - за рахунок розподілення тепловиділення по всьому металевому корпусі та із активним охолодженням - із кулером, яким обладнуються потужні блоки;
  • за класом якості - стандарт із 1 роком гарантії та преміум від 2 років гарантії.

Також блоки живлення 12v розрізняються за форм-фактором:

Де застосовуються джерела живлення 12в?

Блоки живлення 12 в найчастіше застосовуються для підключення лед освітлення, але без них також не будуть працювати більшість камер відеоспостереження, дрібної побутової техніки, мережевого обладнання. Пластикові блоки 12v - мережеві адаптери - зручні для переносних пристроїв, так як легко приєднуються та від`єднуються до пристрою, герметичні вуличні - у зовнішній світлодіодній рекламі, перфоровані металеві блоки популярні у декоративній підсвітці стель та в основному саме вони використовуються для живлення світлодіодних LED стрічок 12v.

Як купити блок живлення 12V для LED стрічки в інтернет-магазині

Перед тим, як купити блок живлення 12V, варто прорахувати потужність LED освітлення та визначитись із найбільш зручним форм-фактором. Для оптимальної комфортної роботи протягом довгого терміну блок живлення 12вольт розраховується із запасом 20-30% від потужності світлодіодного освітлення. Якщо ж LED блок 12v буде використовуватися не із освітленням, а із промисловим обладнанням, рекомендується розраховувати потужність +50% для стабільного та безперебійного функціонування. Якщо Вам потрібна допомога у прорахунку та виборі джерела живлення - зв`яжіться з нами. Наші консультанти швидко розрахують як правильний блок живлення, так і зроблять комплексний прорахунок освітлення для вирішення Вашої задачі. Ми завжди на зв`язку як за вказаними номерами телефонів, так і в месенджерах.

Вгору