Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Блоки живлення 24в

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Блоки живлення 24 вольти для LED стрічки

В наш час зростає популярність світлодіодних стрічок, які працюють від напруги 24 вольти. Тому відповідно росте попит на джерела живлення для такого LED освітлення. Блоки живлення 24v - це електронні пристрої, які перетворюють напругу із 220в на 24в. Змінний струм із мережі при цьому трансформується у постійний.

Блоки живлення 24в використовуються як в лед освітленні, так і для живлення пристроїв із низьковольтною робочою напругою - 24в. Якість блока напряму впливає на термін експлуатації LED освітлення. В нашому інтернет-магазині LED СВІТ ми пропонуємо блоки живлення 24 вольти відмінної якості з гарантійним терміном експлуатації від 12 місяців.

Які бувають блоки живлення 24v?

Блоки живлення 24 в розрізняють за такими параметрами:

  • форм-фактор корпусу;
  • клас якості - стандарт із 12 місяців гарантії та преміум від 24 місяців гарантії;
  • із пасивним охолодженням та із активним. Блоки великої потужності обладнані кулерами для активного відведення тепла;
  • потужність. У нас ви можете купити блок 24в від 48вт до 500вт;
  • клас захисту - ip20 негерметичні та ip67 герметичні.

Блоки живлення 24 в - варіанти за форм-фактором

В нашому інтернет-магазині ми пропонуємо наступні форм-фактори блоків живлення 24 вольти:

Купити блок живлення 24в в інтернеті - просто

Перед тим, як купити блок 24в, необхідно знати параметри освітлення чи пристрою, який буде підключатись. Також варто бути уважним та не підключити блок 24в до стрічки 12в, що іноді трапляється. Для коректної роботи та довгострокової експлуатації блока живлення необхідно розрахувати загальне споживання контуру лед освітлення та додати до неї 20-30% запасу потужності, для пристрою бажано додавати запас 50%. Після цього необхідно визначитись із найбільш оптимальним форм-фактором блока живлення. Так для потужного освітлення кращим варіантом буде перфорований блок 24 вольти, для компактного переносного виробу чи конструкції - мережевий адаптер 24 вольти, для підсвітки дзеркала чи меблів - ультратонкий SLIM, який можна установити в обмеженому просторі.

При виникненні будь-яких запитань звертайтесь до наших спеціалістів за вказаними контактами або пишіть в Viber чи Telegram.

Вгору