Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

RGB контролери

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Що таке RGB контролер для світлодіодної стрічки?

RGB контролери для LED стрічки - це електронні пристрої для управління режимами роботи різнокольорових RGB світлодіодних стрічок. Зазвичай RGB контролер обладнаний дистанційним пультом для керування освітленням на відстані, однак є моделі і без пульта - із керуванням через смартфон або із сенсорною панелею чи кнопками на самому корпусі пристрою.

Використовуючи LED RGB контролер можна змінювати кольори та відтінки стрічки, регулювати яскравість світлового потоку, керувавати режимами динамічної зміни кольорів, вмикати та вимикати освітлення.

LED контролери використовуються не лише із RGB стрічкою, а й із LED модулями, діодами швидкого монтажу та гнучким неоном.

Які бувають LED RGB контролери?

RGB контролери для лед стрічки розрізняють за кількома параметрами, а саме:

  • за типом управління - із інфрачервоним пультом, із радіо пультом, керуванням через Wi-Fi зі смартфона чи планшета та без пульта управління;
  • за потужністю, що прямо впливає на допустиму довжину стрічки, що підключається - від 6а (для 5-10м стрічки) до 30а (для 25-50м стрічки);
  • за функціоналом. Різні ргб контролери мають різну кількість доступних кольорів, динамічних режимів, наявність режимів світломузики тощо;
  • за кількістю зон управління. Більшість контролерів керують однією ділянкою освітлення, але є спеціальні RGB контролери з можливістю керування кількома зонами освітлення за допомогою одного дистанційного пульта;
  • за типом пульта - кнопочні та сенсорні.

Що необхідно знати, перш ніж купити LED контролер RGB

Перед тим як купити RGB контролер для LED стрічки необхідно знати кілька наступних моментів.

РГБ контролер із ІЧ пультом приймає сигнал, якщо пульт направлений безпосередньо на приймач на корпусі контролера, а радіо пульт працює навіть через такі перешкоди, як стіни та двері. Тож це треба врахувати при виборі контролера та перед монтажем оствілення.

Також слід купити контролер RGB достатньої потужності для конкретної довжини лед стрічки чи кількості пікселів або модулів. Під цю ж потужність необхідно підбирати і блок живлення 12в із запасом потужності 20-30%.

Важливий нюанс, лед контролери ргб не можна використовувати на відкритому повітрі, так як вони не мають захисту від вологи. У випадку використання на вулиці контролер необхідно помістити у захищену коробку.
Якщо Вам потрібна допомога у розрахунку потужності блока живлення та виборі контролера - замовте дзвінок або подзвоніть нам і ми з радістю допоможемо.

Вгору