Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Димери

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Димер для світлодіодної стрічки

LED димер - це електронний пристрій, що керує роботою монохромної (одноколірної) світлодіодної стрічки. З його допомогою можна вмикати і вимикати освітлення та регулювати рівень яскравості. Також димер для LED стрічки деяких моделей має функцію динамічного моргання із можливістю регулювання його швидкості. Переважна більшість доступних пристроїв обладнана пультом управління. 

Які бувають димери для LED стрічки?

Димери для LED стрічки розрізняють за такими параметрами:

  • тип керування - є димери із кнопками, сенсорною панеллю чи потенціометром на самому корпусі пристрою і більш популярні моделі із пультами дистанційного керування;
  • тип пульта - кнопочний або сенсорний;
  • потужність - від 6а 72вт до 36а 432вт, від чого залежить кількість стрічки, яку можна підключити до одного димера;
  • кількість зон керування. Переважна більшість LED димерів здатна керувати одним контуром освітлення - зоною, проте є спеціальний димер для лед стрічки на 4 зони. З його допомогою можна управляти кількома зонами освітлення за допомогою одного пульта;
  • за функціональними особливостями - наявність динамічних режимів, пресетів рівня яскравості тощо.

Що треба знати, перш ніж купити LED димер

Функція димерування може бути дуже корисною при високому рівні світлового потоку LED освітлення. Тож купити димер для LED стрічки стане практичним та розумним рішенням.

ЛЕД димер дає можливість в кілька дотиків чи натискань налаштувати комфортний рівень яскравості світла. Моделі з дистанційними пультами дозволяють це зробити віддалено. 

Димер для LED стрічок із функцією моргання стане у нагоді при виготовленні рекламної конструкції, яка буде привертати увагу. У рекламних вивісках та банерах лед димер може використовуватися як зі стрічкою, так і зі світлодіодами швидкого монтажу, модулями та гнучким неоном.

В інтернет-магазині LED СВІТ Ви можете купити лед димери, світлодіодні стрічки, неон, модулі, пікселі, блоки живлення 12В та 24В та кабелі для LED продукції.

Вгору