Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Фітострічка

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Світлодіодна фітострічка - ефективне джерело освітлення для рослин

Світлодіодна фітострічка - це LED стрічка із певним співвідношенням червоних та синіх світлодіодів, які чергуються по всій довжині та забезпечують фіто освітлення повного спектру для розвитку рослин на всіх етапах в умовах відсутності природніх умов. Оскільки LED фітострічка являється лінійним джерелом освітлення та має клейку основу її надзвичайно просто встановити на будь-яку поверхню та забезпечити покриття достатньо великої площі насаджень. Фітострічка LED є одним із найбільш популярних джерел освітлення для рослин завдяки своїй ефективності, зручності та економічності.

LED фітострічка - основні переваги

Основні переваги світлодіодної лед стрічки для рослин:

  • ефективна заміна природного освітлення, повний спектр із довжиною хвилі 380-840nm;
  • яскравий світловий потік;
  • низьке споживання електроенергії;
  • довговічність експлуатації;
  • наявність клейкої основи для зручності монтажу;
  • кратність різки становить 10см.

Яка буває лед фітострічка?

ЛЕД фітострічка розрізняється за кількома параметрами:

  • клас захисту від вологи - ір20 без силікону та ір65 в силіконі - герметична;
  • співвідношення світлодіодів червоного і синього кольору - 3:1, 4:1, 4:2 і 5:1.

Співвідношення діодів впливає на ефективність фітострічки для росту або цвітіння рослин. Основне правило - чим більше синіх діодів, тим краще стрічка підходить для росту рослин, чим більше червоних - для цвітіння квітів. Так 3 червоних 1 синій світлодіоди та 4 червоних 2 синіх - ефективні стрічки на етапі росту рослини, 4 : 1 - універсальна фітострічка, 5 : 1 - ідеальна стрічка для цвітіння.

Купити фітострічку для рослин в інтернет-магазині LED СВІТ

Перед тим, як купити лед стрічку для рослин, необхідно визначитися із відповідними її параметрами саме для ваших задач. Так для приміщення із підвищеною вологістю - класичний приклад теплиця - варто купити фітострічку із класом захисту ір65 із силіконовим покриттям. Наступний момент полягає у виборі оптимального співвідношення між червоними і синіми світлодіодами, залежно від виду рослин та стадії їх росту. Останній етап - вибір та розрахунок блоку живлення для фітострічки. Потужність 1 метру фітострічки становить 14,4вт. Щоб визначити необхідну потужність блоку необхідно підрахувати загальну потужність стрічки із додаванням 20-30% запасу. Якщо Ви плануєте різати стрічку на відрізки вам можуть стати у нагоді конектори для LED стрічки. І, як завжди, по всіх питаннях у виборі фітострічки та аксесуарів звертайтесь до нас - ми радо Вам допоможемо.

Вгору