Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

LED матриці

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Що таке світлодіодна матриця?

Світлодіодна LED матриця представляє собою невелику металеву плату зі світлодіодами на ній. При малому розмірі LED матриці мають надзвичайно яскравий світловий потік. Завдяки цьому та наряду із економним споживанням електроенергії світлодіодні матриці є невід'ємним елементом у виробництві потужних джерел освітлення як побутового, так і промислового, як вуличного, так і для приміщень.

Які розрізняють LED матриці?

Світлодіодні матриці розрізняють за наступними характеристиками:

  • робоча напруга - 12в, 34в та 220в. Матриці 12в підключаються до блоку живлення 220/12в, 34в - до спеціальних драйверів, а 220в - напряму до мережі;
  • потужність - 10вт, 20вт, 30вт, 50вт та 100вт;
  • колірна температура - теплий білий 2700-3200К, нейтральний 3700-4200К та холодний 5500-6000К;
  • тип світлодіодів - SMD 2835 точкові та COB залитий суцільний діод.

Де використовують світлодіодні матриці?

Світлодіодні матриці використовують для виробництва світильників чи прожекторів та заміни виведених зі строю елементів у готових джерелах освітлення. З допомогою LED матриць можна створити дуже яскравий та потужний прожектор для промислового освітлення. При цьому вийде суттєво зекономити, ніж купити готовий світильник аналогічної потужності.

Купити LED матриці в інтернет-магазині - легко та швидко

Перед тим, як купити LED матриці, необхідно визначити їх робочу напругу, розрахувати бажану потужність та вибрати відтінок світіння, який найбільше підійде для ваших задач. Для монтажу лед матриць в уже готові прожектори необхідно обов`язково використовувати термопасту для відведення тепла, оскільки вони досить сильно нагріваються при роботі. При виробництві нових світильників із матриць потрібно монтувати їх на спеціальні радіатори, також з допомогою термопасти, для продовження терміну експлуатації виробів.
В нашому інтернет-магазині представлені найбільш популярні моделі як самих світлодіодних матриць, так і драйверів та термопасти для їх монтажу.

Вгору