Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Кутовий профіль для LED стрічки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Кутовий профіль для LED стрічки та його особливості

Алюмінієвий профіль являється важливим елементом LED підсвітки. Головною особливістю, яку має кутовий профіль для світлодіодної стрічки, є кут розсіювання світла 45°, що дозволяє спрямовувати світловий потік у потрібному напрямку. Спосіб монтажу кутового профілю - накладний, тобто зверху на поверхню.

Кутовий LED профіль часто використовується у декоративній підсвітці у побуті - на стелях у спальнях, вітальнях, ванних кімнатах, для освітлення кухонних поверхонь та в комерційному дизайні - торгівельних центрах, закладах харчування, заправках, медичних установах та ін.

Простота установки, приємний зовнішній вигляд та функціональність зробили алюмінієвий кутовий профіль для LED стрічки одним із найбільш популярних аксесуарів для монтажу світлодіодного освітлення.

Який буває кутовий LED профіль?

Кутовий LED профіль розрізняють:

  • за формою - ЛПУ17 зі звичайним плоским розсіювачем - матовим або прозорим, та ЛПУ16 - із широким напівкруглим чи квадратним матовим розсіювачем. Важливою відмінною характеристикою, яку потрібно врахувати перш ніж купити кутовий профіль для LED стрічки є те, що ЛПУ17 має внутрішню ширину 12мм, а ЛПУ16 - 10мм, і не кожна світлодіодна стрічка зможе поміститися в ньому;
  • за матеріалом, із якого виготовлено профіль - алюміній анодований або неанодований;
  • за кольором - класичний металевий, білий або чорний.

Купити кутовий профіль для LED стрічки - в інтернет-магазині LED СВІТ

Перед тим, як купити профіль для LED стрічки кутовий, варто пам`ятати кілька важливих моментів. По-перше, потрібно знати ширину LED стрічки чи лінійки, яку плануєте монтувати у профіль, тому що стрічка шириною 12мм поміститься тільки у кутовий профіль ЛПУ17. Наступним важливим моментом є вибір розсіювача. Так, для отримання максимально потужного світлового потоку варто обрати прозорий розсіювач, для більш м`якого та однорідного світла без цяток від світлодіодів - матовий розсіювач. Для вуличного використання та у місцях "на виду" краще підійде алюмінієвий анодований кутовий профіль, для прихованого монтажу підійде неанодований.

В інтернет-магазині LED СВІТ ви маєте змогу купити алюмінієвий LED профіль кутовий в асортименті, а також самі світлодіодні стрічки та лінійки, блоки живлення до них, пристрої керування освітленням, конектори для спрощення монтажу та кабель.

Вгору