Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

LED комплект RGB 12в

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Що таке готовий комплект RGB стрічки?

Готовий набір RGB стрічки 12в - це комплект із різнокольорової RGB світлодіодної стрічки 12в, блоку живлення та контролера із пультом для управління режимами світіння та вибору кольорів, регулювання яскравості тощо. Для підключення такого набору не потрібні знання в електриці, все прораховано та підібрано із запасом потужності. Світлодіодна стрічка 12 вольт має клейку основу зі зворотнього боку, тому надзвичайно легко монтується у потрібне місце. Для зручності покупця до стрічки певної довжини підібрано відповідні аксесуари - блок живлення та контролер із пультом, а саме їх найпопулярніші моделі. 

Із чого складається комплект RGB стрічки?

В готовий RGB набір входять:

  • лед стрічка RGB 12в - в бабінах по 5м. Довжину стрічки можна підігнати під потрібну вам, через кожні 5см є позначки для відрізу;
  • блок живлення 12v - трансформатор напруги із 220в у 12в, оскільки 12 вольт є робочою напругою лед стрічки;
  • RGB контролер із пультом керування, саме цей пристрій здійснює управління освітленням.

Які бувають ЛЕД набори RGB?

На сторінках нашого каталогу представлено багато варіацій лед комплектів RGB стрічки. В чому їх відмінності:

  • різна довжина - від 5м до 20м;
  • тип пульта - інфрачервоний пульт управління, який необхідно наводити на прийомник сигналу або радіо пульт, який приймає сигнал через стіни та інші перешкоди;
  • клас захисту стрічки - без вологозахисту IP20 для внутрішнього використання та IP65 вулична вологозахищена;
  • блок живлення пластиковий із вилкою для підключення в розетку та металевий без вилки та кабелю для підключення до зарані виведених контактів 220в.

Чому вигідно купити комплект РГБ стрічки 12в в інтернет-магазині LED СВІТ?

На просторах інтернету є величезна кількість пропозицій дешевих RGB комплектів. Однак їх якість дуже сумнівна. Ми протестували один із таких наборів та впевнились у його "одноразовості". Тускле світіння, сильне нагрівання та коротке життя блока живлення і контролера - такий сумний досвід користування цим набором.
У нас же Ви впевнено можете купити готовий RGB комплект із терміном експлуатації понад 30000 годин, оскільки всі комплектуючі належної якості, підібрані із запасом потужності для тривалого використання. На всі RGB набори розповсюджується гарантійний термін 12 місяців, протягом якого при виході зі строю одного із компонентів ми замінюємо його на новий.
Також під замовлення розраховуємо RGB комплекти будь-якої довжини. При необхідному метражі контура від 20м використовують RGB підсилювач контролера, оскільки навіть найпотужніший контролер здатен управляти сумарно близько 20м стрічки. Також ми можемо укомплектувати будь-який набір лед стрічки 12в іншим контролером - наприклад, із Wi-Fi управлінням через мобільний додаток зі смартфону чи іншого гаджету або будь-яким із контролерів з радіо пультом керування із асортименту магазину.

Вгору