Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Готові світлодіодні комплекти

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Готовий набір світлодіодної стрічки

Щоб зекономити час наших клієнтів, ми зібрали пропозиції популярних готових наборів світлодіодної стрічки. Наші спеціалісти прорахували необхідні комплектуючі під конкретну довжину лед стрічки від 5м до 20м для забезпечення надійної роботи LED наборів протягом максимально довгого періоду часу. Так блоки живлення розраховані із урахуванням запасу потужності мінімум 20%.
Найпопулярніший набір світлодіодної стрічки довжиною 5м надзвичайно простий у підключенні. А клейка основа LED стрічки спрощує її монтаж на будь-яку поверхню.

Що входить у готовий комплект світлодіодної стрічки?

Найпоширеніші LED стрічки мають робочу напругу 12V або 24V. Тому для їх роботи обов`язково потрібен блок живлення - трансформатор напруги із 220V на 12V чи з 220V на 24V відповідно. Набори різнокольорової RGB стрічки комплектуються також спеціальним RGB контролером - пристроєм для вибору чи налаштування кольору світіння або режиму зміни кольорів.
Комплектація готового комплекту LED стрічки:

Чому саме готовий комплект LED стрічки?

Готовий комплект світлодіодної стрічки може бути чудовим подарунком як дітям, так і дорослим. Яскрава і красива підсвітка допоможе перетворити буденне скромне місце на святкові декорації для вечірки або створить теплу сімейну атмосферу.
Переваги готових лед комплектів:

  • не треба витрачати час на пошуки комплектуючих;
  • Вам залишається вибрати необхідну довжину та колір;
  • все необхідне для підключення уже розраховано спеціалістами.

Схеми підключення наборів лед стрічки

Важливо знати, що світлодіодна стрічка 12v підключається паралельно до 5м одним відрізком, лед стрічка 24v - до 10м. При правильному підключенні по всій довжині LED стрічка буде світити рівномірно без затухання та прослужить значно довше. 

Нижче наводимо схеми підключення лед стрічки.

Схема підключення монохромної LED стрічки 12V

Схема підключення монохромної LED стрічки 12V

Схема підключення монохромної LED стрічки 24V

Схема підключення монохромної LED стрічки 24V

Схема підключення LED стрічки RGB 12V

Cхема підключення led стрічки rgb 12v

Схема підключення LED стрічки RGB 24V

Схема підключення LED стрічки RGB 24V

Усі комплектуючі, які входять у стандартий набір лед стрічки, можна замінити на інші із асортименту інтернет-магазину за Вашим бажанням. Також наш інтернет-магазин світлодіодного освітлення LED СВІТ надає послуги із підбору та прорахунку комплекту будь-якої довжини та кольору під замовлення.

Вгору