Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Світлодіоди швидкого монтажу

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Що таке світлодіоди швидкого монтажу?

Діоди швидкого монтажу - це невеликі точкові світлодіоди в герметичному корпусі із лінзою, являються одним із найпопулярніших та найбільш поширених представників LED освітлення у зовнішній рекламі. Своєю назвою світлодіоди швидкого монтажу зобов`язані специфічній формі для легкої установки та зручної фіксації у підготовлених отворах конструкції. Найчастіше використовуються у зовнішній світловій рекламі - значки аптек, ломбардів, різноманітні вивіски із емблемами та назвами закладів, для виготовлення банерів та інших рекламних конструкцій.

Світлодіодні пікселі - особливості та переваги

Світлодіодний піксель має низку переваг, а саме:

  • висока яскравість - близько 15Lm;
  • надзвичайно низький рівень споживання електричної енергії - близько 0,1Вт;
  • мініатюрний розмір - діаметр 9мм, висота від основи до краю лінзи 20мм;
  • автономність кожного пікселю, тобто кожен діод можна підключати як окремо, так і послідовно. В одному комплекті або ж гірлянді іде 50шт діодів;
  • зручність монтажу - лед пікселі 9мм мають спеціальне заглиблення для фіксації на поверхні виробу;
  • герметичність корпусу. Діод швидкого монтажу має клас захисту IP67 для безпечного використання в буль-яких умовах.

Чому вигідно купити діоди швидкого монтажу в інтернеті?

Інтернет-магазин LED СВІТ пропонує широкий асортимент світлодіодного освітлення та аксесуарів високої якості за привабливими цінами та кваліфіковану допомогу у виборі.

В нашому інтернет-магазині Ви маєте змогу купити світлодіодні пікселі таких кольорів - холодний білий, теплий, червоний, зелений, синій, жовтий, рожевий та помаранчевий. Перед покупкою варто пам`ятати, що працюють LED пікселі від напруги 12 вольт. Тому для їх підключення знадобиться також блок живлення 12в. Щоб розрахувати потужність блоку живлення необхідно підсумувати потужність усієї кількості світлодіодів та додати запас 20-30%. Купити світлодіоди швидкого монтажу Ви можете разом із блоками живлення 12в та засобами управління - димерами або контролерами RGB. У більшості моделей димерів можна не лише вмикати/вимикати живлення, а і регулювати яскравість та вибирати режими моргання.
При виникненні питань зв`яжіться з нами та отримайте безкоштовну професійну консультацію.

Вгору