Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Врізний профіль для LED стрічки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

Врізний профіль для світлодіодної стрічки - характерні особливості

Часто вільний простір має дуже важливе значення і тут виникає необхідність приховати деталі, зекономити місце та уникнути зайвих виступів на конструкції чи в декорі. Це стосується і освітлення. У таких випадках стає у нагоді врізний профіль для світлодіодної стрічки із прихованим монтажем.

Основною його особливістю є наявність бортів, що дозволяє установлювати алюмінієвий профіль безпосередньо в площину поверхні. Також врізний профіль на бічних стінках має спеціальні зазубрини для його фіксації у жолобі.

Таким чином врізний профіль для світлодіодної стрічки забезпечує економію простору та приємний зовнішній вигляд підсвітки у загальному дизайні.

Який буває врізний профіль для LED стрічки?

Врізний профіль для LED стрічки розрізняють:

  • анодований та неанодований;
  • звичайний нефарбований алюмінієвий та фарбований - чорного чи білого кольору;
  • різних розмірів для однієї чи декількох смуг підсвітки.

Чому вигідно купити LED профіль врізний в інтернет-магазині LED СВІТ?

Широкий асортимент, представлений у нас на сайті, дозволяє суттєво зекономити час при виборі матеріалів для вашого проекту освітлення. В нашому інтернет-магазині ви маєте змогу не тільки купити LED профіль врізний, а й усе необхідне для створення проекту підсвітки - світлодіодні стрічки різної потужності та кольорів, блоки живлення, конектори та провід.

Варто звернути увагу на готові комплекти LED стрічок, де вже підібрано оптимальні комплектуючі матеріали для стрічок різної довжини та кольору.
При виникненні питань обов'язково звертайтесь до нас за вказаними номерами телефонів.

Вгору