Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Світлодіодна стрічка 24В

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою
Відображення:

LED стрічка 24в - широка популярність та її причини

В наш час в Україні, як і у всьому світі, набирає все більшої популярності лед стрічка з робочою напругою 24 вольти. Ми вирішили не стояти осторонь цього тренду. Тож тепер Ви можете купити LED стрічку 24в і у нашому інтернет-магазині.
У чому ж причини популярності та попиту на цю стрічку?

Однією із основних переваг такої стрічки є те, що напруга 24 вольти забезпечує вдвічі нижчу силу струму в порівнянні зі стрічкою 12в. Завдяки цьому на довжині стрічки знижується падіння напруги. Дана особливість стає у нагоді при монтажі зі складним підведенням живлення. Для підключення світлодіодної стрічки 24в використовуються блоки живлення 220/24в.

Світлодіодна стрічка 24в - параметри та переваги

Основні параметри лед стрічки 24 вольти:

  • двосторонній скотч зі зворотнього боку, що суттєво спрощує монтаж;
  • можливість послідовного підключення до 10м стрічки одним контуром;
  • безпечність у використанні завдяки низьковольтній робочій напрузі;
  • висока яскравість при скромному споживанні електроенергії;
  • якісні компоненти, які забезпечують довготривалий термін експлуатації;
  • лед стрічка 24в може різатися на невеликі кластери від 4см довжиною залежно від типу світлодіодів та їх кількості на 1 метр.

Купити лед стрічку 24в в інтернет-магазині LED СВІТ

Асортимент нашого магазину постійно оновлюється, ми стараємось слідкувати за тенденціями ринку та запитами покупців. Тому ми не тільки зібрали найпопулярніші моделі LED стрічки 24 вольти, а й регулярно додаємо нові позиції. У нас ви можете купити LED стрічку 24 вольти від 60 до 168 діодів/метр і навіть 480 діодів/метр - які має світлодіодна стрічка 24в COB із суцільним світінням на зразок неонового. Кольорова гама стрічок 24 вольти, наразі доступних у нашому інтернет-магазині - холодний білий, нейтральний, теплий та RGB - різнокольорова. Варто звернути Вашу увагу, що в нас Ви можете не тільки купити лед стрічку 24в, а і повний спектр комплектуючих елементів до неї - блоки живлення 24 вольти, алюмінієвий профіль, конектори, кабель, димери та контролери для дистанційного управління.
При виникненні питань як щодо самої стрічки, так і аксесуарів до неї обов`язково звертайтесь до наших консультантів.

Вгору